دوره های آموزشی پروژه محور

 
در زمینه مهندسی مکانیک آینده خود را تضمین کنید.
می توایند پروژه خود را از این سایت یا آن سایت سفارش دهید اما اگر بخواهیم رو راست باشیم، می توانید با قیمت یک پروژه پکیج کامل آموزشی را دریافت کنید که ارزش بسیار بالاتری دارد و حتی پروژه سفارشی شما هم ممکن است درونش باشد! چون بسیاری از پروژه های دانشجویی را به صورت آماده داریم.
 
این پکیج شامل بانک پروژ های مهندسی نیز هست که در این وبسایت و سایر وبسایت ها به فروش می رسد.
یک پکیج شامل تمامی آموزش های مورد نیاز شما در مهندسی مکانیک که بزرگ ترین پکیج آموزش شبیه سازی در ایران می باشد.از تمامی نرم افزار های کابردی در صنعت در این مجموعه ارزشمند وجود دارند، این مجموعه که توسط تیم ایران فلوئنت تهییه شده است، برای کسانی که در زمینه مهندسی مکانیک ، حرارت و سیالات، جامدات،طراحی کاربردی، تبدیل انرژی و ... فعالیت می کنند می تواند بزرگ ترین منبع برای انجام پروژه های صنعتی، دانشجویی، کلاسی و .. باشد. همچنین این آموزش شامل پروژ های آماده نیز می باشد، و برای هر کدام نیز آموزش آنها موجود می باشد. در این بسته بزرگ آموزشی، شما از صفر تا صد این نرم افزار ها را فرا میگیرید و دیگر نیازی به کلاس های آموزشی ندارید، شما با این منبع بزرگ می توانید به انجام پروژهای دانشجویی , صنعتی نیز بپردازید و اگر این منابع را فرا گرفتید می توانید همکار ما نیز بشوید.
 
 
1.دوره آموزشی متلب
شامل آموزش کامل برنامه نویسی و دستور های متلب، شبیه سازی با سیمولینک به همراه ده ها پروژه ارزشمند آماده شده با آموزش کامل
2.دوره آموزشی انسیس ورک بنچ
آموزش کامل کار با انسیس ورک بنچ، طراحی پروژه ها و کار با ماژول های مختلف انسیس و پروژه های آماده آموزش داده شده.
3.دوره آموزشی انسیس فلوئنت
آموزش طراحی، مش زدن، کار قسمت های مختلف فلوئنت و شبیه سازی دینامیک سیالات محساباتی و تحلیل نتایج آنها در خود فلوئنت و در نرم افزار CFD POST ، به همراه صد ها پروژه آماده با آموزش ساخت.
4.دوره آموزشی سی اف ایکس
آموزش طراحی و مش زدن با انسیس مش و شبیه سازی دینامیک سیلات محاسباتی با سی اف ایکس، و تحلیل نتایج آنها در CFD POST و پروژه های آماده با آموزش کامل.
5.دوره آموزشی مکانیکال
شروع کار با انسیس مکانیکال، منو ها و طراحی های مختلف، مش زدن قطعه، آنالیز های بر روی قطعه مکانیکی و تحلیل نتایج و ده ها پروژه آماده و آموزش داده شده.
6.دوره آموزشی کامسول مولتی فیزیکس
دینامیک سیالات محاسباتی و اجزای محدود، طراحی و مش سیالات و جامدات در نرم افزار کامسول مولتی فیزیکس، به همراه پروژه های آماده با آموزش کامل
7.دوره آموزشی طراحی با کتیا
طراحی و تولید محصولات مکانیکی جدید به صورت پروژه محور، و آموزش کامل بخش های مختلف نرم افزار کتیا و پروژه های آماده آموزشی
8.دوره آموزشی طراحی با سالید ورکس
طراحی و تولید محصولات مکانیکی به صورت پروژه محور با سالیدورکس به همراه پروژه های آماده آموزشی
9.دوره آموزشی شبیه سازی با سیمولا سوت (آباکوس)
نرم افزار سیمولا سوت که شامل آباکوس هم هست، به طور کامل در این بخش آموزش داده می شود به همراه پروژه های آماده آموزشی
10.دوره آموزشی نرم افزار اتودسک سی اف دی
شبیه سازی دینامیک سیالات محاسباتی با اتودسک سی اف دی به همراه پروژه های آماده آموزشی
11.آموزش نرم افزار آدامز
به همراه پروژه های آماده آموزشی نرم افزار آدامز را به طور کامل یادبگیرید و طراحی های دینامیکی را به سرعت انجام دهید.
 
12.آموزش نرم افزار اتوکد
به همراه پروژه های آماده آموزشی نرم افزار اتوکد را به طور کامل یادبگیرید و طراحی های صنعتی را به سرعت انجام دهید. به همراه آموزش اختصاصی طراحی قطعات مکانیکی و پروژه های آماده.
 
قیمت این پکیج در برابر ارزش این مجموعه هیچ است، اگر بخواید از فروش پروژه هایش نیز کسب درآمد کنید، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید و کسب و کار خود را از همین امروز ایجاد کنید.
هزینه پستی چقدر است؟
هزینه پستی این مجموعه کاملا رایگان است.
این پکیج با قیمت استثنایی 200 هزار تومان به فروش می رسد.
 
اگر قصد خرید دارید، لطفا هزینه آن را کارت به کارت کرده و به شماره زیر پیام دهید، بعد از یک روز یا دو روز کاری، شماره رهگیری به شما پیامک می شود.
شماره تماس و ارسال پیامک:
 
09399711131